25th Century Games I’m Right You’re Wrong

479 

25th Century Games I’m Right You’re Wrong  25th Century Games 25th Century Games I’m Right You’re Wrong 479 Kč

Popis produktu

I’m Right You’re Wrong je zábavná hra, která podporuje duševní pohodu a jejímž tématem jsou malicherné hádky. Ve skutečnosti byla inspirována skutečnou hádkou v kanceláři. Přelstěte a překonejte svého soupeře (soupeře) tím, že se budete držet za ruku a neporušíte žádné pravidlo.

Střídejte se v tahání karet a hraní karet z ruky. Každá karta má své důsledky. Některé karty zmenšují váš list, jiné omezují vaše možnosti. Zvrat spočívá v tom, že útokem na soupeře se vypořádáte vy, ne oni. Je to jediná karetní hra, ve které je hraní té nejméně špatné možnosti tou nejlepší. Hra se podobá ostatním příležitostným hrám (správa karet, vyřazování, ber-ber). Nejedná se o žádné skutečné hraní rolí ani hádky.

Každý hráč začíná s 5 kartami s pravomocemi a důsledky. V každém tahu si dobere a zahraje jednu kartu z ruky. Mnoho karet se samo trestá, takže si zvolte tu nejméně špatnou možnost, abyste přečkali soupeře.

Prohrajete, pokud: vám dojdou karty, porušíte pravidlo (vynucené nebo ne) nebo budete přistiženi při blafování.

Hra končí, když jsou vyřazeni všichni hráči kromě jednoho.

Další vlastnosti: Typ hry Karetní. Herní doba 15 minut. Autor . EAN 860006025847. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) do 15. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.3.

Katalogové číslo: 860006025847 Kategorie: , , ,

Související produkty