25th Century Games Sunny Day Sardines

349 

25th Century Games Sunny Day Sardines  25th Century Games 25th Century Games Sunny Day Sardines 349 Kč

Popis produktu

Vítejte v konzervárně Sunny Day Sardines! Soutěž o prestižní ocenění Zaměstnanec měsíce je tvrdá. Máte na to, abyste nasbírali ryby a zabalili nejvíce objednávek? Pokud ano, pak jste přijati!

Sunny Day Sardines je zábavná a rychlá hra kapesní velikosti, ve které se hráči střídají ve sbírání sardinek a jejich použití k plnění objednávek za body. Kdo má na konci hry nejvíce bodů, vyhrává a je jmenován zaměstnancem měsíce v konzervárně Sunny Day Sardines.

Tato hra cestovní velikosti je dokonce dodávána v kovové plechovce! Sunny Day Sardines je zábavná rodinná hra se snadno naučitelnými pravidly vhodná pro všechny věkové kategorie.

Hru rychle vysvětlíte a hned se pustíte do hraní. Pojďme zjistit, jak na to:
Hráč může ve svém tahu udělat jednu ze dvou věcí: nasbírat dvě ryby z trhu (dvě různé karty jednoduchých ryb nebo jednu kartu dvojité ryby) NEBO odevzdat již nasbírané ryby a doplnit tak karty objednávek z displeje. Hráči se střídají, dokud není do displeje umístěna poslední karta objednávky, a poté kolo dokončí. Nejvíce bodů z nasbíraných objednávkových karet vyhrává!

Další vlastnosti: Typ hry Karetní. Herní doba 15 minut. Autor Jeremiah Acevedo. EAN 860006586805. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) do 15.

Katalogové číslo: 860006586805 Kategorie: , , ,

Související produkty