Alley Cat Games Eternal Palace

1 637 

Alley Cat Games Eternal Palace  Alley Cat Games Alley Cat Games Eternal Palace 1637 Kč

Popis produktu

Ve hře Eternal Palace jste šlechtickým rodem, který se zavázal pomoci císaři s přestavbou jeho po staletí opuštěného paláce, abyste získali jeho přízeň. Musíte vyslat svůj tým, aby shromáždil zdroje a přestavěl památky. Císaře uctíte také tím, že namalujete krásný obraz jeho milovaných zahrad a paláce – ale i ostatní se na něj snaží zapůsobit a jen jeden bude mít tu čest být vybrán jako císařův oblíbenec.

V této hře je váš tým pracovníků reprezentován kostkami a jejich umístěním na herní plán přispíváte k přestavbě různých částí Věčného paláce. Do každé lokace se dostanete na základě hodů kostkou, ale pokud se ostatní vydali na jinak nepřístupnou lokaci, můžete ji navštívit i vy, a to zaplacením ryby, jedné ze surovin ve hře. Splňte úkoly jako první – nebo přispějte k těmto památkám více než vaši konkurenti – a získejte žetony odrážející vaše celkové úsilí. Nabírejte do svého týmu nové pracovníky a pomocí malířských dílků, které získáte po odemčení každé lokace, “malujte” záznam své práce vrstvu po vrstvě.

Kdo přispěje k rekonstrukci nejvíce a získá přízeň císaře? Zjistěte to v této napínavé a vysoce interaktivní eurohře!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-90 minut. Autor Steven Aramini. EAN 5060756410145. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 5060756410145 Kategorie: , , ,

Související produkty