Aporta Games Bad Company

999 

Aporta Games Bad Company  Aporta Games Aporta Games Bad Company 999 Kč

Popis produktu

Sestavte si vlastní partu a přizpůsobte si ji svým plánům. Shromažďujte zdroje k dokončení loupeží a peníze k náboru nových členů gangu. A ujistěte se, že uniknete policii! Jedinečná a zábavná hra od oceňovaných tvůrců her Automania a Trails of Tucana.

Bad Company je hra pro až 6 hráčů. Obsahuje také sólo režim, ve kterém se snažíte přelstít policii.

Každý hráč má k dispozici hráčskou desku s 11 členy gangu. Ty můžete vylepšovat tak, že na ně umístíte překrývající se karty. Tímto způsobem se vizuální podoba členů vašeho gangu mění s tím, jak získávají další schopnosti.

V každém kole hodí aktivní hráč čtyřmi kostkami a rozdělí je do dvou párů (za přehození kostek zaplatíte mincí). Každá dvojice kostek aktivuje jednoho člena gangu na desce aktivního hráče. Všichni ostatní hráči mohou použít jednu z dvojice kostek k aktivaci jednoho člena gangu na své vlastní desce.

Aktivací člena gangu získáte suroviny potřebné k dokončení loupeží, peníze na vylepšení členů gangu nebo na postup vozu městem.
Chcete postoupit se svým vozem, protože potřebujete mít náskok před policií, abyste mohli sbírat kořist na trase městem.

Body získáváte dokončováním loupeží, vylepšováním svého gangu a jízdou autem městem.
Některé dokončené loupeže poskytují speciální schopnosti, na kterých můžete postavit svou strategii.

Hra končí, když hráč dokončí svou šestou loupež nebo když kterékoli auto dojede do přístavu na městské trati, a hráč s největším počtem bodů vyhrává.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 30–45 minut. Autor Kenneth Minde, Eilif Svensson, Kristian Amundsen Østby. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 7090044370224 Kategorie: , , ,
Výrobce:Aporta Games

Související produkty