Ares Games Dungeonology – Unruly Students

349 

Ares Games Dungeonology – Unruly Students  Ares Games Ares Games Dungeonology – Unruly Students 349 Kč

Popis produktu

V Rocca Civetta panuje atmosféra rebelie! Ctižádostiví profesoři se nabažili pravidel univerzity a v doprovodu svých bratrstev vstoupí do kobek, kde způsobí chaos.

S tímto rozšířením se z učenců ze základní hry stávají obávaní Bossové. Každý z nich bude stát v čele nového univerzitního bratrstva se specifickými Studenty různých barev, kteří budou proti hráčům působit těmi nejroztodivnějšími způsoby.

Když je ve hře použit jeden z těchto nových Bossů, lze kromě standardních Studentů ze základní hry použít i Studenty jeho bratrstva a vytažením jednoho z nich z univerzitního vaku se aktivují speciální schopnosti bosse!

A konečně v tomto rozšíření najdete pravidla pro hraní her se dvěma těmito Bossy v jedné hře; dvojí hrozba, dvojí zábava!

Ukázka hry:

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 45-105 minut. Autor Diego Fonseca, Danilo Guidi. EAN 8054181515459. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 8054181515459 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ares Games

Související produkty