Ares Games Fitna: Global War in the Middle East – EN

1 599 

Ares Games Fitna: Global War in the Middle East – EN  Ares Games Ares Games Fitna: Global War in the Middle East – EN 1599 Kč

Popis produktu

Fitna: Global War in the Middle East východě je karetní válečná hra pro 2-6 hráčů, která popisuje vojenské střety na Blízkém východě od roku 2012 až do blízké budoucnosti. Mezi 11 historickými a hypotetickými scénáři (od 2 do 6 hodin hry) mohou hráči simulovat válku proti Islámskému státu v Iráku a Sýrii (ISIS), kurdské povstání a další možné scénáře odehrávající se v regionu. Jednotky ISIS se aktivují prostřednictvím karet událostí.

Každý tah představuje dva měsíce reálného času a je rozdělen do několika fází, které hráčům umožňují hrát události, vydávat posily, kontrolovat zásobování, utrácet operační body, přesouvat jednotky a zahajovat ofenzívy. Každý hráč dostane do ruky 4 karty, které může použít buď k vytváření událostí, utrácení operačních bodů, nebo k podpoře bitev.

Mapa A1 představuje všechny země Blízkého východu (od Turecka po Saúdskou Arábii). Fitna (což v arabštině znamená “rozkol”) obsahuje mnoho nových pravidel, prostředků a událostí charakteristických pro současné války v tomto regionu a stopu mezinárodního napětí simulující rostoucí napětí v regionu, které vede k příchodu amerických a více ruských vojenských sil.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Válečná. Herní doba 90-240 minut. Autor Pierre Razoux. EAN 3770009354394. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 240.

Katalogové číslo: 3770009354394 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ares Games

Související produkty