Ares Games War of the Ring – Lords of Middle Earth – EN

799 

Ares Games War of the Ring – Lords of Middle Earth – EN  Ares Games Ares Games War of the Ring – Lords of Middle Earth – EN 799 Kč

Popis produktu

S Lords of Middle-earth™, prvním rozšířením pro druhou edici deskové hry War of the Ring™, mohou hráči prozkoumat tyto možnosti, spolu s mnoha dalšími, a vytvořit tak nové herní příležitosti a nové strategie.

Důležité osobnosti, které dříve ve hře vystupovaly pouze prostřednictvím karet událostí, jsou zastoupeny konkrétními figurkami a pravidly. Mezi nové postavy patří Elrond, Galadriel, Sméagol, Gothmog a mocný Balrog z Morie, stejně jako alternativní verze Gandalfa, Witch-kinga a Sauronových úst.

Součástí jsou nové speciální akční kostky: Elfí kostky Strážců prstenu pro hráče Svobodných národů a kostky Menších přisluhovačů pro hráče Stínů. Součástí jsou také nové verze všech společníků Společenstva prstenu pro hraní volitelných pravidel “Rady Roklinky”.

Jako bonus jsou přiloženy figurky Aragorna a Gandalfa Bílého, příslušenství ke hře, na které fanoušci netrpělivě čekali!

Tohle je vaše šance ukovat osud jednoho věku…

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická, Válečná. Herní doba 150-180 minut. Autor Roberto Di Meglio, Marco Maggi, Francesco Nepitello. EAN 8054181510638. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 121-180.

Katalogové číslo: 8054181510560 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ares Games

Související produkty