Ares Games War of the Ring: the Card Game – EN

1 169 

Ares Games War of the Ring: the Card Game – EN  Ares Games Ares Games War of the Ring: the Card Game – EN 1169 Kč

Popis produktu

Karetní hra War of the Ring: The Card Game je inspirována nejprodávanější a oceňovanou deskovou hrou War of the Ring a umožňuje hráčům přenést se do světa Pána prstenů J. R. R. Tolkiena a vytvořit si vlastní verzi dramatického konfliktu mezi Sauronem a svobodnými národy Středozemě.
Ve hře War of the Ring: The Card Game soutěží až 4 hráči ve dvou týmech, Stín proti Svobodným národům, přičemž každý hráč používá specifický a odlišný balíček karet představující silné a slabé stránky jednotlivých frakcí zapojených do války.
Svobodné národy se zoufale snaží dokončit svou výpravu za zničením Jednoho prstenu a zároveň bránit svou domovinu před blížícími se hordami Saurona a před jeho zlými spojenci.

Hráči Stínu musí udeřit rychle a rozhodně, než se nositelům Prstenu podaří dokončit svůj úkol; nebo se pokusit Froda pomalu zkazit a zatížit ho zraněními, dřinou a smutkem ze ztráty jeho společníků.

Během hry se hráči střídají v hraní karet představujících postavy, armády, předměty a události války o Prsten. Každá karta, kterou zahrají, pomůže nebo ztíží cestu Společenstva, které postupuje na své Cestě; nebo ji použijí k obraně či dobytí pevností Středozemě, když budou bojovat o kontrolu nad novými kartami Bojiště aktivovanými v každém kole.

S více než 100 originálními ilustracemi od největších tolkienovských umělců na světě, včetně úžasné galerie krajin od Kraje po Mordor od Johna a Fataneh Howeových, je War of the Ring: The Card Game více než jen hra – je to také nezapomenutelná sbírka pro všechny milovníky světa, který si představoval J. R. R. Tolkien.

Tohle je vaše šance ukovat osud věku, jako nikdy předtím!

Záznam herní partie (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická, Karetní. Autor Ian Brody. EAN 8054181514247. Herní doba 90–120 minut. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 8054181514247 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ares Games

Související produkty