Asmodee DE Planet B – DE

1 999 

Asmodee DE Planet B – DE  Asmodee DE Asmodee DE Planet B – DE 1999 Kč

Popis produktu

Někdy v nepříliš vzdálené budoucnosti jsme si my lidé museli hledat nové místo k životu. Když už jsme si mysleli, že se budeme muset spokojit s Marsem, náhle jsme objevili novou planetu, kterou jsme láskyplně pokřtili „Planet B“. Pro lidstvo to byla druhá šance a my jsme samozřejmě byli odhodláni udělat tentokrát všechno správně, protože jak každý ví, my lidé se velmi dobře učíme z vlastních chyb…

Ve hře Planet B vklouznete do role zkorumpovaných guvernérů. Uzavíráte nekalé dohody s korporacemi, abyste prosadili své vlastní zájmy. Budujete své město, necháváte pro sebe pracovat obyvatelstvo, získáváte si přízeň politických frakcí nebo ovládáte zpravodajství. To vše má samozřejmě svou cenu – a v době, kdy se ucházíte o prezidentský úřad, budete chtít, aby potenciální voliči byli na vaší straně. Nakonec, jako vždy, záleží jen na jediném: Komu se podařilo nahrabat si do kapsy nejvíc státních peněz?

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60–180 minut. Autor Johannes Natterer. EAN 4015566018655. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry německý. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 4015566018655 Kategorie: , , ,
Výrobce:Asmodee DE

Související produkty