Awaken Realms ISS Vanguard

3 759 

Awaken Realms ISS Vanguard  Awaken Realms Awaken Realms ISS Vanguard 3759 Kč

Popis produktu

 

ISS Vanguard je kooperativní desková hra pro 1-4 hráče. Hráče přenese přímo do epického sci-fi dobrodružství, protože budou hrát za 4 sekce (bezpečnostní, průzkumnou, vědeckou a technickou) na palubě první lidské lodi s možností dosáhnout vesmíru. Kampaň představí jedinečný příběh napsaný Krzysztofem Piskorskim (Tainted Grail) plný těžkých hráčských voleb, zvratů a větvících se dějových linií. Ve hře se objeví více než 100 různých členů posádky, z nichž každý má jedinečné vlastnosti.

Hra je rozdělena do 2 hlavních fází: Fáze lodi a přistání na planetách.

Během Fáze lodi budou hráči spravovat svou loď (pořadač s potištěnými obaly), kde v každé části budou muset učinit herní rozhodnutí. Poté připraví svou posádku na přistání na další planetě, kde bude hledat odpovědi na největší otázky lidstva. Společně vyberete přistávací modul a upravíte ho moduly, poté si každá sekce vybere člena posádky, který se vydá na misi ( zkušenější členové posádky budou mít lepší hodnosti ), sestaví balíček dovedností, vezme si vybavení a vybere kostky pro svou postavu.

Ve všech fázích hry budou hráči směřováni do Log-booku, sestávajícího z příběhových setkání, často psaných formou akčních dialogů mezi postavami.

Další vlastnosti: EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 121-180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.8. 9. Náročnost (1-5) 3.6. Autor Marcin Świerkot.

Katalogové číslo: 5904689270356 Kategorie: , , ,
Výrobce:Awaken Realms

Související produkty