Awaken Realms Lite Flick of Faith

859 

Awaken Realms Lite Flick of Faith  Awaken Realms Lite Awaken Realms Lite Flick of Faith 859 Kč

Popis produktu

 

“Bohové jsou mocní a… nudí se! Uzavřete s ostatními sázku, využijte své jedinečné schopnosti a shromážděte nejvíce věřících na souostroví Pupek světa. Flick of Faith je hra s plošným ovládáním, ve které hráči posílají své proroky na ostrovy pomocí cvrnkání. Postarejte se o to, aby se o vás lidé na každém ostrově dozvěděli. Ještě lépe, pokud se vám podaří získat nadvládu – výhra je totiž blízko. Dávejte si však pozor! Aby byla sázka zajímavější, ostatní bohové použijí každý záludný trik.

Hra je rozdělena do 4 kol. Každý hráč si vybere boha s jedinečnou mocí, například schopností poslat na mapu obrovskou příšeru. Kromě toho má každý 5 proroků v podobě dřevěných disků a několik chrámů své barvy.
Každé kolo se rozdělí na 3 jednoduché fáze.
Fáze rady – hráči si vylosují dvě karty s unikátními úpravami pravidel a hlasují pro tu, kterou chtějí použít do hry. Po skončení hlasování vstupuje do hry nové pravidlo.
Fáze mise – každý hráč ve svém tahu hodí na mapu jednoho ze svých věrozvěstů. Prorok může ostatní proroky vyřadit z mapy nebo jim pomoci chytit ostrov. Proroci mohou také použít své zvláštní schopnosti. Tato fáze končí, pokud v zásobě žádného boha nezbyl žádný prorok.
Fáze přeměny – každý bůh získá vítězné body za každý ostrov, na kterém má proroka nebo chrám. Pokud bůh ovládne celý ostrov, získá bonusové vítězné body.
Navíc je zde ostrov Pupek světa. Ten poskytuje spoustu bonusových bodů v závislosti na tom, jak dobře jsou vaši proroci rozprostřeni po souostroví, ale je také opravdu obtížné ho dosáhnout. Pokud se vašemu prorokovi podaří město dobýt, postaví chrám vaší velikosti.

Poté jsou všichni proroci odstraněni z mapy a kolo končí. Nyní máte k dispozici zcela novou generaci proroků, které můžete vrhnout na souostroví.

Po 4 kolech se rozdají bonusové body a vítězem se stává bůh, který dosud nasbíral nejvíce vítězných bodů.
Čísla obsažená ve výše uvedené části se mohou lišit v závislosti na počtu hráčů.”

Další vlastnosti: EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 40. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.4. 9. Náročnost (1-5) 1.2. Autor Kamil Jarząbek.

Katalogové číslo: 94665 Kategorie: , , ,

Související produkty