Bellwether Games Fences – EN

649 

Bellwether Games Fences – EN  Bellwether Games Bellwether Games Fences – EN 649 Kč

Popis produktu

Fences je hra s pokládáním destiček, ve které se jako farmář snažíte postavit ohrady pro svá zvířata. V každém tahu hráč zahraje jednu ze dvou destiček, které má k dispozici. Po umístění se hráč může rozhodnout, zda si bude nárokovat nezabrané pole. Pokud bylo pole uzavřeno, je odpovídajícím způsobem bodově ohodnoceno. Pro ukončení tahu hráče se táhne nová destička.

K dispozici jsou pole pro krávy, louky pro ovce a bahnité jámy pro prasata. Snažíte se nasbírat co nejvíce zvířat. Každé zvíře, které ohradíte, má bodovou hodnotu, a pokud ohradíte pouze jeden druh zvířete v ohradě, získáte dvojnásobek bodů. Do takto dokonalých políček soupeřů můžete také naházet jiná zvířata, abyste jim zabránili získat bonus. Pozor, můžete si dovolit udržovat pouze omezený počet polí. Hra končí po umístění posledního dílku. Farmář s největším počtem bodů vyhrává!

Náhled na hru (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 30–45 minut. Autor Adam F. Collins, Tim Forbis. EAN 860001147803. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.2.

Katalogové číslo: 860001147803 Kategorie: , , ,

Související produkty