Bézier Games Suburbia 2nd Edition – EN

1 499 

Bézier Games Suburbia 2nd Edition – EN  Bézier Games Bézier Games Suburbia 2nd Edition – EN 1499 Kč

Popis produktu

Naplánujte, postavte a rozviňte malé město na velkou metropoli. Pomocí destiček budov ve tvaru šestiúhelníku přidávejte obytné, obchodní, občanské a průmyslové oblasti a také zvláštní body zájmu, které poskytují výhody a využívají zdroje okolních měst. Vaším cílem je, aby vaše město vzkvétalo a nakonec mělo více obyvatel než kterýkoli z vašich soupeřů.

Suburbia je hra s pokládáním destiček, ve které se každý hráč snaží vybudovat ekonomický motor a infrastrukturu, která bude zpočátku soběstačná a nakonec se stane ziskovou a zároveň podpoří růst populace. Jak se vaše město rozrůstá, mění se jak váš příjem, tak vaše pověst. S rostoucím příjmem budete mít k dispozici více peněz na nákup lepších a hodnotnějších budov, jako je mezinárodní letiště nebo výšková kancelářská budova. S rostoucí reputací budete získávat stále více obyvatel – a hráč s největším počtem obyvatel na konci hry vyhrává.

Během každé hry hráči soutěží o několik jedinečných cílů, které nabízejí další zvýšení počtu obyvatel – a budovy dostupné v každé hře se liší, takže nikdy nebudete hrát stejnou hru dvakrát!

Druhé vydání hry Suburbia obsahuje aktualizovanou grafiku, větší hrací destičky než v původní hře, oboustrannou výsledkovou tabuli, GameTrayz organizéry pro ukládání komponent a mnoho dalšího!

Hra je v angličtině.

Video o hře v AJ:

 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-90 minut. Autor Ted Alspach. EAN 689070012221. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 689070012221 Kategorie: , , ,
Výrobce:Bézier Games

Související produkty