Blackfire CZ BrainBox – Svet (SK)

319 

Blackfire CZ BrainBox – Svet (SK)  Blackfire CZ Blackfire CZ BrainBox – Svet (SK) 319 Kč

Popis produktu

BrainBox je zábavná paměťová a postřehová karetní hra, která otestuje váš smysl pro detail. Odpovědi na všechny otázky máte přímo před sebou na kartě, ale bude vám stačit 10 vteřin na to, abyste si všechno zapamatovali? Edice hry věnovaná světu vyzkouší vaše znalosti zemí celého světa – jak dobře znáte obyvatele, kulturu, a to nezajímavější a nejtypičtější pro dané země?

BrainBox Svět obsahuje 55 hracích karet s nejrůznějšími zeměmi: od Velké Británie po USA, od Řecka po Ghanu, od Thajska po Mexiko a tak dále. Na každé kartě je mapa země s vyznačeným hlavním městem a ručně malovanými obrázky toho nejzajímavějšího, co je pro danou zemi typické.

Hra pomáhá dětem dozvědět se více o světě, a přitom rozvíjí kognitivní dovednosti, jako je postřeh a vybavování vzpomínek, které tvoří základ pro učení na celý život.

Jak na hru?

1. Vezměte si libovolnou kartičku z krabice

2. Během 10 vteřin si zapamatujte co nejvíce z její obrázkové strany

3. Hoďte kostkou

4. Odpovězte na otázku

Obsah balení: 55 karet, pravidla, 1 přesýpací hodiny, 1 kostka

 

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Párty, Vědomostní. Herní doba 10-30 minut. Autor . EAN 5025822221018. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry slovenský. 4. Jazyk pravidel slovenský. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 5025822221018 Kategorie: , , ,
Výrobce:Blackfire CZ

Související produkty