Blackfire CZ Challengers! – Vyzyvatelé

999 

Blackfire CZ Challengers! – Vyzyvatelé  Blackfire CZ Blackfire CZ Challengers! – Vyzyvatelé 999 Kč

Popis produktu

Challengers! – Vyzyvatelé je interaktivní hra s originálním turnajovým stylem hraní pro 1-8 hráčů. Hrajte individuálně nebo se skupinou přátel! V každém kole si každý hráč vylepšuje svůj balíček o nové postavy a bojuje proti novým soupeřům.

 

Epický souboj o vlajky!

Sestavte svůj tým snů a vyhrajte největší světový turnaj ve vlajkované!

 

Připravte se na vlajkovanou!

Vyzyvatelé jsou návykovou hrou využívající stavění a úpravu balíčků, ve které se mohou hrát až 4 duely najednou v unikátním turnajovém módu! Bojujte v každém kole s novým protihráčem!

 

Draftujte nové parťáky do balíčku!

Od mimozemšťanů z hlubin vesmíru po příšery z hlubin, pro vaše balíčky je tu k dispozici přes 70 různých postav s unikátními schopnostmi. Vytvořte si co nejrozmanitější balíček s dokonalými synergiemi! Překvapte soupeře epickými komby!

 

Sbírejte trofeje a získávejte fanoušky!

Zmocněte se vlajky a vyhrávejte trofeje! Po sedmém utkání se 2 hráči s nejvíce fanoušky utkají v Ultimátním finále o titul Šampiona Vyzyvatelů!

 

Obsah balení:

  • 336 karet
  • 4 hrací podložky pro park,
  • 4 disky s vlajkami
  • 40 žetonů fanoušků,
  • 28 trofejí
  • 3 zásobníky na karty
  • 2 sborníky pravidel

Další vlastnosti: EAN 841333121662. Typ hry Karetní, Párty, Rodinná. Herní doba 45 minut. Autor Johannes Krenner, Markus Slawitscheck. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.4. 9. Náročnost (1-5) 1.9.

Katalogové číslo: 841333121662 Kategorie: , , ,
Výrobce:Blackfire CZ

Související produkty