Blackfire CZ Cortex 3 Challenge

319 

Blackfire CZ Cortex 3 Challenge  Blackfire CZ Blackfire CZ Cortex 3 Challenge 319 Kč

Popis produktu

Chytrá party hra, která prověří vaše logické myšlení, paměť a rychlost!

Další pokračování z oblíbené rodiny chytrých party her. Nyní se do akce zapojí i váš čich! Vyzvěte svoji rodinu a přátele a porovnejte s nimi své schopnosti v 8 různých disciplínách, ve kterých budete využívat a procvičovat mozkovou kapacitu. O jakých disciplínách je řeč? Je to čich, pozorování, analýza, koordinace a mnoho dalších.

Jde o kompetitivní karetní hru, ve které hrají všichni hráči najednou. Pomocí již zmíněných 8 různých úkolů procvičují rozličné funkce mozku. Po otočení první karty v balíčku se na ni všichni hráči podívají a snaží se najít správnou odpověď. Pokud si některý z hráčů myslí, že ji zná, okamžitě položí ruku na kartu a odpověď řekne. Poté kartu odkryje a ostatní hráči ověří, zda je jeho odpověď skutečně správná. Hráči je povolena pouze jedna odpověď na kolo, tzn. že nemůže jen tak zkoušet tipovat a říci za sebou více variant odpovědí. Za správnou odpověď získává danou kartu. Jakmile má 2 stejné karty (stejná zadní strana), může je vyměnit za jeden dílek puzzle mozku. Vítězem se stává ten, kdo jako první získá 4 díly puzzle mozku a složí z nich celý mozek.

Hra vám nabídne také 10 unikátních čichových karet.

OBSAH BALENÍ:

  • 90 karet (74 karet s úkoly, 6 čichových karet výzev, 10 reliéfních čichových karet)
  • 6 puzzle mozku (24 dílků)
  • 1 česká a slovenská pravidla

Další vlastnosti: Typ hry Párty, Rodinná, Vědomostní. Herní doba 15 minut. Autor Bruno Cathala, Ludovic Maublanc. EAN 3558380086918. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel slovenský. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6.

Katalogové číslo: 3558380086918 Kategorie: , , ,
Výrobce:Blackfire CZ

Související produkty