Blackfire CZ Cortex+

559 

Blackfire CZ Cortex+  Blackfire CZ Blackfire CZ Cortex+ 559 Kč

Popis produktu

Chytrá desková party hra, která prověří vaše logické myšlení, paměť a rychlost!

Velká porce karet, 9 nových úkolů včetně rozpoznávání podle hmatu a puzzle mozků ve 3D! To vše vás čeká v tomto velkém pokračování chytrých party her. Vyzvěte rodinu a přátele a porovnejte s nimi své schopnosti v 9 různých disciplínách, ve kterých budete využívat a procvičovat mozkovou kapacitu. O jakých disciplínách je řeč? Jsou to hmatové úkoly, aritmetika, logika, dedukce, barevné hádanky a další.

Jde o kompetitivní karetní hru, ve které hrají všichni hráči najednou. Pomocí již zmíněných 9 různých úkolů procvičují rozličné funkce mozku. Po otočení první karty v balíčku se na ni všichni hráči podívají a snaží se najít správnou odpověď. Pokud si některý z hráčů myslí, že ji zná, okamžitě položí ruku na kartu a odpověď řekne. Poté kartu odkryje a ostatní hráči ověří, zda je jeho odpověď skutečně správná. Hráči je povolena pouze jedna odpověď na kolo, tzn. že nemůže jen tak zkoušet tipovat a říci za sebou více variant odpovědí. Za správnou odpověď získává danou kartu. Jakmile má 2 stejné karty (stejná zadní strana), může je vyměnit za jeden dílek puzzle mozku. Vítězem se stává ten, kdo jako první získá 4 díly puzzle mozku a složí z nich celý mozek.

Obsah balení:

  • 170 karet (148 karet s úkoly, 12 hmatových karet výzev, 10 reliéfních hmatových karet)
  • 6 puzzle mozku ve 3D (24 dílků)
  • 1 česká a slovenská pravidla

Další vlastnosti: Typ hry Párty, Rodinná, Vědomostní. Herní doba 15 minut. Autor Bruno Cathala, Ludovic Maublanc. EAN 3558380086925. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel slovenský. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6.

Katalogové číslo: 3558380086925 Kategorie: , , ,
Výrobce:Blackfire CZ

Související produkty