Blackfire CZ Dobble: Přátelé (Friends)

315 

Blackfire CZ Dobble: Přátelé (Friends)  Blackfire CZ Blackfire CZ Dobble: Přátelé (Friends) 315 Kč

Popis produktu

Oblíbená postřehová zábava se zbrusu novou týmovou hrou a výzvami!

Hrajte oblíbenou postřehovou hru s Přáteli! Dobble se tentokrát spojil s ikonickým televizním seriálem 90. let a společně vytvořily exkluzivní verzi hry. Dobble Přátelé (Friends) přináší zbrusu nové herní zážitky a nové možnosti v hraní vaší oblíbené postřehové hry!

Skládá se ze 49 hracích karet a na každé kartě je 8 symbolů, přičemž na dvou libovolných kartách je vždy pouze jeden stejný symbol. V této hře najdete sérii pěti výzev, ve kterých mezi sebou soupeří dva týmy najednou! Utvořte dva týmy o maximálně 3 hráčích a pusťte se do hraní!

Jak na hru?

Z karet vytvořte 3 balíčky: karty Dobble (49x), karty výzev (5x) a označovací karty (6x). Ten hráč, který viděl Přátele naposledy, vytáhne první kartu výzvy a vysvětlí ji ostatním.

Soutěžte podle pravidel karty! Tým, který vyhraje výzvu, vytáhne další kartu výzvy! Neváhejte si nejdříve zahrát pár cvičných kol, aby byli všichni řádně připraveni na turnaj.

Tým, který vyhraje nejvíce výzev, vyhrává hru!

Obsah balení:

  • 60 karet
  • 1 česká a slovenská pravidla

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Postřehová, Karetní. Herní doba 15 minut. Počet hráčů 2-6. EAN 3558380101178. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 6. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) do 15.

Katalogové číslo: 3558380101178 Kategorie: , , ,
Výrobce:Blackfire CZ

Související produkty