Blackfire CZ Duna: Hra o dobývání a diplomacii

1 449 

Blackfire CZ Duna: Hra o dobývání a diplomacii  Blackfire CZ Blackfire CZ Duna: Hra o dobývání a diplomacii 1449 Kč

Popis produktu

Strategická hra s filmovou licencí.

Staňte se součástí jednoho z nejslavnějších science fiction příběhů všech dob.

Duna – jen to jméno vzbuzuje pocit osamění. Většinu povrchu planety pokrývají pouště, narušované jen masivní skalnatými hřebeny. Pod pískem žijí obří, čtvrt míle dlouzí červi, kteří utočí na každého, kdo na písek vstoupí. Lidský život existuje jen na pár rozptýlených místech, kde se nachází drahocenná voda, ale i tyto osady jsou sužovány děsivými koriolisovými bouřemi. A přesto je tato planeta nesmírně důležitá pro osud celého galaktického Impéria, protože pouze na Duně se sklízí koření.

Koření je klíčem k mezihvězdnému cestování a geriatrickým lékem prodlužujícím život.

Ve hře DUNA se ujmete jedné ze čtyř mocných frakcí – rodu Atreidů, rodu Harkonennů, Fremenů a Impéria, protože ti všichni touží po ovládnutí nejcennějšího zdroje ve vesmíru, melanže, tajemného koření, které se za nemalou cenu sklízí na planetě Duna.

Přesuňte své jednotky na Dunu, sbírejte koření, obsaďte pouštní pevnosti a zničte své nepřátele. Rozhodněte, kdo ovládne DUNU! 

Obsah balení:

  • 1 herní deska
  • 1 kniha pravidel
  • 6 karet frakcí
  • 2 bitevní desky
  • 278 žetonů
  • 1 kostka
  • 94 karet

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 30-60 minut. EAN 9781638841395. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 9781638841395 Kategorie: , , ,
Výrobce:Blackfire CZ

Související produkty