Blackfire CZ Oltree!

1 499 

Blackfire CZ Oltree!  Blackfire CZ Blackfire CZ Oltree! 1499 Kč

Popis produktu

Příběhová kooperativní hra.

Královská říše je v troskách a nastávají temné časy. Nicméně jedna z královských tradic přetrvává. Strážci z pevností a hradů stále neúnavně vyrážejí plnit své úkoly. Bdí nad obyvateli bývalého království, pročesávají divočinu, sjednocují komunity, bojují s příšerami a hledají královské poklady, protože naděje umírá poslední. Teď přichází váš čas. Připojte se k řadám těchto statečných Strážců. Oltree!

 

V této kooperativní hře se z hráčů stávají stateční Strážci, kteří pomáhají lidem v satrapii (administrativní jednotka říše), jelikož je to jejich poslání. Především musejí obnovit pevnost, aby zajistili klid a mír jejím obyvatelům.

Strážci na začátku hry dostanou úkol, který se skládá z několika cílů. Jejich splnění je výrazně posune k vítězství ve hře.

Tento úkol by bylo poměrně snadné splnit, kdyby do toho Strážcům nezasahovaly další události. Příběh řízený tzv. Kronikou postaví Strážce před mnoho situací, se kterými se budou muset vypořádat.

Cestou k vítězství budou Strážci čelit střetnutím, během kterých budou moci budovat svůj věhlas (nebo také ne). Budou také muset pomáhat obyvatelům satrapie dostat se z rozličných potíží a budou čelit mnoha nečekaným událostem.

Pokud jim na to při budování věhlasu a opevňování pevnosti zbydou síly, dostanou se až do poslední kapitoly Kroniky a uzavřou příběh. Jestli bude mít šťastný konec dost závisí na úspěšném splnění úkolu a stavu jejich schopností.

– Rozšiřujte svou pevnost o budovy vylepšující vaše schopnosti a stavějte obranné věže.

– Mnohé situace vás postaví před různé vojenské či cestovatelské zkoušky. Tyto zkoušky se vyhodnocují kostkami povolání.

– Vyrážejte do okolí a podstupujte střetnutí, která vám do cesty seslal sám osud. Pokud nebudete dostatečně rychlí, utrpí váš věhlas.

– Požádejte vesničany o pomoc a suroviny. Budou se hodit.

Obsah balení:

  • 2 hrací plány
  • 16 dílů budov
  • 230 karet
  • 8 karet Strážců
  • 30 dřevěných surovin
  • 8 dřevěných figurek Strážců
  • 7 kostek
  • 74 žetonů a ukazatelů
  • 1 pravidla hry

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Karetní, Kostková, Dobrodružná, Kooperativní. Herní doba 60-120 minut. Autor Antoine Bauza, John Grümph. EAN 8595680302510. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 8595680302510 Kategorie: , , ,
Výrobce:Blackfire CZ

Související produkty