Board&Dice Tawantinsuyu: The Golden Age

799 

Board&Dice Tawantinsuyu: The Golden Age  Board&Dice Board&Dice Tawantinsuyu: The Golden Age 799 Kč

Popis produktu

Pachacutiho vedení umožňuje obyvatelům Cuzca budovat svou říši rychleji, lépe a dále, než to bylo možné kdykoli předtím. Vzniká nová třída občanů: šlechta, která podporuje svého velkého vůdce svou moudrostí a bohatstvím. Pokud doufáš, že se staneš Pachacutiho nástupcem a udržíš úroveň prosperity, kterou v současnosti náš lid zná, udržuj tyto šlechtice šťastné a stavěj jim paláce hodné jejich postavení! Zvuky tvých staveb se budou ozývat široko daleko za horskými masivy Antikuna a budou inspirovat nově příchozí k cestám na východ, aby se pokochali tvou slávou. Zatímco kněží diskutují o tom, zda mají jít cestou Ruruy (růst, přinášení plodů), nebo Simpa (splétání, proplétání) a uctívat boha slunce Intiho, tvoji rádci ti radí, abys vzhlédl ke čtyřem suyu (oblastem), které jsi dobyl. Nejen kvůli kořisti, ale také proto, abyste se od těchto vazalských národů učili a využili jejich zkušeností k tomu, abyste Inkům přinesli slávu. Máš na to, aby ses stal vůdcem Říše čtyř dílů v tomto Zlatém věku?

Toto rozšíření obsahuje 4 moduly:
Modul “Cesta Slunce” představuje dvě alternativní uspořádání Chrámu Slunce.
Modul “Vazalové Inků” zavádí novou sekundární akci, která vám umožní využívat speciality ostatních národů, které vaše armády (nebo armády jiných hráčů) dobývají.
Modul “Šlechtici a nově příchozí” je největším z nových modulů a zavádí řadu novinek: nový typ budovy, nově příchozí dělníky a několik nových pasivních budov.
Modul “Pachamama” je vylepšený a zjednodušený sólový protivník pro hru, který vychází z modulu Axomamma (a nahrazuje jej).
Toto rozšíření navíc obsahuje 8 nových pasivních budov, které lze do hry přidat bez ohledu na to, zda hrajete s některým z modulů, nebo ne.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-120 minut. Autor Dávid Turczi. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 6425453001369 Kategorie: , , ,
Výrobce:Board&Dice

Související produkty