Chaosium Call of Cthulhu RPG – Pulp Cthulhu

899 

Chaosium Call of Cthulhu RPG – Pulp Cthulhu  Chaosium Chaosium Call of Cthulhu RPG – Pulp Cthulhu 899 Kč

Popis produktu

Akce a dobrodružství na pozadí mýtů s dvěma pěstmi

Voláme všechny hrdiny! Je čas vyrazit do boje s Cthulhu!

Pulp Cthulhu je hra plná dobrodružství s dvěma pěstmi, podivné vědy, temných činů a odvážných hrdinů. S touto knihou, několika roleplayingovými kostkami a sbírkou pravidel Call of Cthulhu máte vše, co potřebujete k dobrodružným a průzkumným hrám zasazeným do pulpového žánru. už vás nebaví, že vaši vyšetřovatelé umírají v rychlém sledu, když se prohánějí po světě v zoufalé snaze zachránit lidstvo? Přejete si, aby se občas váš vyšetřovatel mohl postavit na odpor, místo aby se schovával a čekal, až eldritch horror pomine? Pulp Cthulhu zvyšuje laťku a nabízí vám drsnější a schopnější hrdiny – připravené postavit se zlotřilým machinacím mýtu Cthulhu!

Najdete zde upravený systém tvorby postav, pravidla pro psychické síly, příčetnost, rozšířené dovednosti a podivnou vědu a také tipy pro Strážce, jak rozvíjet a vést hry v pulpovském stylu. Najdete zde také informace o samotném “pulpu” a o období 30. let 20. století, kdy se Amerika ocitla v zajetí Velké hospodářské krize a na cestě do druhé světové války. Sbírka pulpových padouchů a nestvůr a řada pulpových organizací poskytne Keeperům pevný základ pro vedení scénářů a kampaní v pulpovém stylu. Knihu doplňují čtyři akční scénáře, které vaše hry s Pulp Cthulhu odstartují svižně.

Díky návodům v této knize můžete pravidla Pulp Cthulhu použít v jakémkoli prostředí a časovém období, což Strážcům umožňuje přenést příchuť a akci pulpu do klasických 20. let 20. století nebo do moderní doby, stejně jako kamkoli jinam, kde to uznají za vhodné.

Čas pro hrdiny a čas pro dobrodružství!

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9781568820910. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9781568820910 Kategorie: , , ,
Výrobce:Chaosium

Související produkty