Compass Games The African Campaign: Designer Signature Edition

1 739 

Compass Games The African Campaign: Designer Signature Edition  Compass Games Compass Games The African Campaign: Designer Signature Edition 1739 Kč

Popis produktu

Africká kampaň, edice Designer Signature Edition, představuje návrat skutečné válečné klasiky Johna Edwardse, která je v tomto zcela novém vydání remasterována a aktualizována. Tato hra pro dva hráče, mnohými oslavovaná jako “Afrika Korps v nejlepším podání”, umožňuje hráčům prozkoumat klíčové prvky pouštní války, která začíná v prosinci 1940 první Wavellovou ofenzivou, operací Compass, proti italským silám maršála Grazianiho a vrcholí v prosinci 1942, kdy se Američané vylodili v Rommelově týlu, čímž zpečetili konečný osud Afrika Korps.

Africká kampaň znovu vytváří příliv a odliv bitev a rozsáhlé akce v poušti, jak se kyvadlo během severoafrické kampaně houpe, když obě strany zahajují velké ofenzívy. Hra je rychlá díky nízké hustotě počítadel a zároveň zachycuje klíčové aspekty kampaně včetně zásobování, přístavů, náhrad, paliva Osy, strategických pohybů, letecké síly, jednotek Flak, minových polí a dalších.

Další vlastnosti: 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.3. 9. Náročnost (1-5) 2.4. Autor John Edwards. Herní kategorie Druhá světová válka.

Katalogové číslo: 94626 Kategorie: , , ,
Výrobce:Compass Games

Související produkty