Cool Mini Or Not Bloodborne: The Board Game – EN

2 649 

Cool Mini Or Not Bloodborne: The Board Game – EN  Cool Mini Or Not Cool Mini Or Not Bloodborne: The Board Game – EN 2649 Kč

Popis produktu

Město Yharnam, uctívané pro své léčitelské techniky, rychle upadá, protože se nekontrolovatelně šíří nákaza, která mění lidi v bestie. Jako lovec musíš tuto rostoucí hrozbu potlačit. Budete se muset probojovat přes bestie, příšery i obyvatele města, abyste přežili noc a odhalili zdroj tohoto šílenství.

V akční adventuře Bloodborne: The Board Game, která je založena na kampani, se hráči ujmou role Lovců a společně proti hře se snaží odhalit záhady skryté ve městě Yharnam i mimo něj. Díky unikátním trikovým zbraním, z nichž každá má různé podoby a schopnosti, musí Lovci rychle přemýšlet a přizpůsobovat svou taktiku, aby překonali množství nepřátel, kteří jim stojí v cestě. Poznejte jejich chování, využijte jejich slabin a zasáhněte je! Díky jedinečnému boji řízenému kartami zde štěstí nemá příliš místa – úspěch či neúspěch závisí na vašich rozhodnutích a na tom, jak přistoupíte ke každému střetnutí!

Proti takovým strašlivým nepřátelům je smrt samozřejmě běžným jevem, ale nebojte se, protože pro Lovce smrt neznamená konec. Ti, kteří padnou v boji, se probudí v Lovcově snu a jsou připraveni vrátit se do boje svěží. Buď však varován, že po probuzení můžeš zjistit, že se vrátili předchozí nepřátelé a překážky, a co hůř, čas není na tvé straně, protože Krvavý měsíc stoupá stále výš na oblohu a šíří své šílenství po celém Yharnamu. Musíš se stále tlačit kupředu, pokud chceš se svými druhy dokončit Lov dřív, než město potká nešťastný konec.

Až se vydáte na Lov, vždy mějte na paměti staré přísloví:
“Z krve jsme se narodili, krví jsme se stali lidmi, krví jsme byli zničeni. Naše oči se teprve otevřou… Bojte se staré krve.”

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Tématická, Kooperativní. Herní doba 45-75 minut. Autor Eric M. Lang, Michael Shinall. EAN 0889696010773. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 0889696010773 Kategorie: , , ,

Související produkty