Cool Mini Or Not Marvel Zombies: Hydra Resurrection – EN

1 449 

Cool Mini Or Not Marvel Zombies: Hydra Resurrection – EN  Cool Mini Or Not Cool Mini Or Not Marvel Zombies: Hydra Resurrection – EN 1449 Kč

Popis produktu

Zatímco mezi živými a zombie hrdiny zuří chaos, Red Skull se pokouší převzít moc a velí legii zombie jednotek Hydry. Tato dobře vycvičená a vyzbrojená horda bude představovat hrozbu jak pro superhrdiny, tak pro zombie hrdiny.

Rudá lebka je jedinečný spawn nepřítele, který lze přidat do jakékoli mise! Po umístění na plán bude využívat svůj jedinečný akční balíček, který určuje speciální akce, které bude provádět při každé aktivaci.

Šest destiček obsažených v tomto rozšíření ztvárňuje na každé ze svých stran jinou lokaci. Na jedné straně je helikoptéra S.H.I.E.L.D.u a na druhé straně základna Hydry. Do každé hry Marvel Zombies lze přidat také další superhrdiny, zombie hrdiny a další.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Rodinná. Herní doba 60 minut. Autor Fabio Cury, Michael Shinall. EAN 889696014696. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.1.

Katalogové číslo: 889696014696 Kategorie: , , ,

Související produkty