Cool Mini Or Not Marvel Zombies: X-Men Resistance – EN

3 099 

Cool Mini Or Not Marvel Zombies: X-Men Resistance – EN  Cool Mini Or Not Cool Mini Or Not Marvel Zombies: X-Men Resistance – EN 3099 Kč

Popis produktu

Když udeří zombie nákaza, nejsou v bezpečí ani ti nejmocnější hrdinové na Zemi. Marvel Zombies je kooperativní desková hra pro 1 až 6 hráčů založená na základních mechanismech úspěšné série Zombicide, která přináší nepřetržitou zombie akci do světa Marvelu. Původní kresby komiksové legendy Marca Checchetta ožívají v úžasných herních figurkách zobrazujících ikonické postavy Marvelu v nádherných (a často krvavých) detailech.

Ve hře Marvel Zombies: X-Men Resistance hráči ovládají poslední přeživší superhrdiny (režim hrdiny). X-Meni a jejich zmutovaní nepřátelé se spojí proti hrozbě zombie. Každý superhrdina má jedinečné schopnosti, které se odemykají tím více, čím více zombie zlikvidujete.

Čím více zkušeností a síly získáte, tím větší hordy nakažených se budou každé kolo rodit, aby vás pronásledovaly. Mohou číhat v každé místnosti. Apokalypsa se naplno rozjede, když povstane zombie hrdina, aby vás ulovil, smrt neoslabila jejich jedinečné schopnosti. Modulární desky věrně ztvárňují X-Mansion v úžasných detailech. V průběhu 10 misí se postavíte do přízemí, studentských kolejí v patře a podzemních prostor X-Menů.

Krabice obsahuje také karty potřebné k použití jejích hrdinů a přihlížejících a také jedinečné mise v režimu Zombie. K režimu Zombie je potřeba základní krabice Marvel Zombies.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Rodinná. Herní doba 60 minut. Autor Fabio Cury, Michael Shinall. EAN 889696014672. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2. Autor Michael Shinall. Autor Fabio Cury.

Katalogové číslo: 889696014672 Kategorie: , , ,

Související produkty