Cool Mini Or Not Monolyth

1 399 

Cool Mini Or Not Monolyth  Cool Mini Or Not Cool Mini Or Not Monolyth 1399 Kč

Popis produktu

Každý hráč si ve hře Monolyth staví svůj vlastní blok kamenů a pomocí 3D mnohostěnů vytváří políčka určitých barev, kompletní úrovně a strukturu, která odpovídá vzoru.

Pro sestavení si náhodně vyberte kartu struktury a poté ji umístěte na hlavní hrací desku spolu s příslušnými žetony struktur, žetony úrovní a žetony proroctví podle počtu hráčů. Umístěte žeton krystalu vedle hlavní desky, poté si z krabice vylosujte dvanáct náhodných mnohostěnů a umístěte je do kruhu kolem hlavní desky. Mnohostěny jsou v pěti barvách a všechny bloky 1×1 v těchto barvách jsou umístěny stranou.

Ve svém tahu posuňte krystal o 1-4 políčka ve směru hodinových ručiček, poté vezměte mnohostěn na tomto políčku a přidejte ho na svou desku hráče 4×4, přičemž nic nesmí být umístěno mimo tuto mřížku a žádná část mnohostěnu nesmí viset nad prázdným políčkem; případně můžete tento mnohostěn odstranit ze hry a vzít si kvádr 1×1 stejné barvy, který pak přidáte na svou desku hráče. V obou případech si vylosujte náhodný mnohostěn z krabice a umístěte jej na místo, kde krystal v tomto tahu začínal.

Místo přesunu krystalu si můžete vybrat žeton proroctví z hlavní desky a přidat jej na některou stranu své desky hráče. Každá deska hráče má čtyři různé barvy kolem čtyř okrajů.

Když na své desce hráče zaplníte všechna políčka úrovně, vezměte si z hlavní desky největší žeton úrovně. Pokud vaše stavba odpovídá pokynům na kartě stavby, pak si vezměte nejvyšší dostupný žeton stavby.

Střídejte se tak dlouho, dokud někdo nedokončí svůj 3D monolit, který má rozměry 4x4x3 při hře 3–4 hráčů a 4x4x4 při hře 1–2 hráčů, hra skončí. Pokud se naplnilo proroctví, např. pokud jste na oranžovou stranu své desky umístili 12 a na tomto okraji své desky máte alespoň 12 oranžových bloků, získáváte body rovnající se tomuto žetonu proroctví.

Sečtěte body svých žetonů struktur, žetonů úrovní a platných žetonů proroctví a zjistěte, kdo má nejvyšší skóre a vyhrává.

Recenze (AJ):

Další vlastnosti: Kód produktu CMNMNL001. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.1. 9. Náročnost (1-5) 1.6. Autor Phil Walker-Harding. Výtvarníci Davide Tosello.

Katalogové číslo: 94676 Kategorie: , , ,

Související produkty