Cool Mini Or Not Trudvang Legends

2 999 

Cool Mini Or Not Trudvang Legends  Cool Mini Or Not Cool Mini Or Not Trudvang Legends 2999 Kč

Popis produktu

Hra Trudvang Legends je inspirována epickými severskými a keltskými mýty a ságami a staví hráče do rolí legendárních hrdinů, kteří zanechávají stopy v dynamickém, neustále se měnícím fantasy světě.

Hra – založená na švédské RPG hře Trudvang Chronicles – vtáhne hráče do cyklu epických ság, v nichž jejich úspěchy mění nejen samotný svět, ale i pravidla, podle nichž se bohové, národy a příroda vzájemně ovlivňují. Budou plnit úkoly v propletené sérii dobrodružných knih a výsledky jejich rozhodnutí se budou odrážet v historii: měnit vztahy mezi suverénními národy, uzurpovat krále, vytvářet nové brány nebo dokonce zamykat a odemykat části mapy.

Změna se ve hře Trudvang Legends projevuje fyzicky, protože části hrací desky se skutečně mění, takže činy předchozích generací hrdinů ovlivňují budoucí ságy. Změny jsou však trvalé jen tak dlouho, dokud si je historie pamatuje, díky čemuž je hra nekonečně znovuhratelná a i při opakovaném hraní téže dobrodružné knihy budete mít zcela jiný pocit, protože se změnil samotný svět. Hrdinové, jdoucí cestou osudu, se dokonce stanou historickými stálicemi, protože se z nich stanou králové, cechmistři, nebo dokonce bohové!

Další vlastnosti: EAN 0889696003737. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.1. 9. Náročnost (1-5) 2.6. Autor Eric M. Lang.

Katalogové číslo: 0889696003737 Kategorie: , , ,

Související produkty