Cranio Creations Murder Party Pocket

229 

Cranio Creations Murder Party Pocket  Cranio Creations Cranio Creations Murder Party Pocket 229 Kč

Popis produktu

Neapol, 1932. Byl zabit člověk a každý z vás je jedním ze šesti podezřelých. Případem byl pověřen komisař Luigi Alfredo Ricciardi z neapolského královského policejního ředitelství, kterému jako obvykle pomáhal věrný seržant Raffaele Maione. Vrah se možná skrývá mezi vámi a je na vás, abyste komisaři pomohli zjistit, kdo to je. Podaří se vám to dříve, než vyprší čas?

Na začátku hry bude každému hráči prostřednictvím karty postavy přidělena role jednoho z podezřelých, kterou bude muset hrát. Všechny stopy jsou obsaženy na kartách, které vám budou odhaleny ve třech různých okamžicích hry a každý z vás bude mít přístup jen k některým z nich: některé karty uprostřed stolu budou dostupné všem, zatímco jiné budou v ruce a uvidí je jen ti, kteří je drží.

Hráči budou muset přemýšlet, spolupracovat, sdílet informace, které mají k dispozici, aniž by se příliš kompromitovali, a snažit se pochopit, co se – mimo zdání – skutečně stalo.

Až budou všechny indicie odhaleny, budou muset hráči společně dát řešení. Bohužel se mezi nimi může objevit i vrah, který udělá cokoli, aby odvrátil vyšetřování a vyvázl čistý.
Podaří se jim odhalit skutečného pachatele, nebo zůstane vražda nevyřešena? Nebo ještě hůř, nechají nevinného křivě obvinit?
Murder party pocket je hra na vyšetřování zločinu, ve které se mísí karetní hra, hra na hrdiny a aplikace, která ve hře vede a diktuje čas a metody vyšetřování.

Všechny vyšetřovací případy jsou napsány známými autory kriminálních příběhů. První série případů je dílem slavného italského spisovatele Maurizia De Giovanniho, tvůrce románů Komisař Ricciardi a také I Bastardi di Pizzofalcone, které byly přeloženy do mnoha jazyků a staly se i televizními seriály.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 60 minut. Autor Flaminia Brasini, Virginio Gigli. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 93094 Kategorie: , , ,

Související produkty