Cryptozoic Entertainment DC Comics Deck-Building Game

1 299 

Cryptozoic Entertainment DC Comics Deck-Building Game  Cryptozoic Entertainment Cryptozoic Entertainment DC Comics Deck-Building Game 1299 Kč

Popis produktu

Batman! Superman! Wonder Woman! Aquaman! Flash! Green Lantern! Cyborg! Americká Liga spravedlnosti je připravena k akci – jste připraveni? Bojujte v nekonečné bitvě za pravdu, spravedlnost a mír ve hře DC Comics Deck-Building Game!

Na začátku hry si každý hráč vybere jednu ze sedmi nadrozměrných karet hrdinů, z nichž každá má zvláštní sílu, a začíná s balíčkem deseti karet. V každém tahu hráč začíná s pěti kartami v ruce a může získat nebo dobýt pět typů karet ve hře: hrdiny, padouchy a superpadouchy, vybavení, superschopnosti a lokace. K poražení padouchů je třeba mít sílu – když je však superpadouch poražen, přichází do hry nový, který při tom útočí na všechny hrdiny. Ujistěte se, že jste si pořídili obranné prostředky – například superrychlost nebo neprůstřelné schopnosti nebo vybavení The Batsuit – abyste se ochránili před poškozením.

Vyrobte si balíček hrdinů v dobře namazaný stroj, který se na cestě za vítězstvím (body) postaví těm nejodpornějším padouchům ve vesmíru DC!

Další vlastnosti: 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 15. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7. 9. Náročnost (1-5) 2. Autor Matt Hyra. Autor Ben Stoll.

Katalogové číslo: 815442013576 Kategorie: , , ,

Související produkty