Days of Wonder Heat: Pedal to the Metal

1 599 

Days of Wonder Heat: Pedal to the Metal  Days of Wonder Days of Wonder Heat: Pedal to the Metal 1599 Kč

Popis produktu

Heat je založen na jednoduchém a intuitivním mechanismu hand management. Hráči se díky ocitají na sedadle řidiče v napínavých automobilových závodech, kde bojují o dobrou pozici, aby projeli cílovou čárou jako první, a zároveň hlídají rychlost svého vozu, pokud nechtějí přehřát motor. Výběr správných vylepšení pro jejich vůz jim pomůže zvládnout zatáčky a udržet motor dostatečně chladný, aby si udržel nejvyšší rychlost. Klíčem k vítězství budou nakonec jejich řidičské schopnosti!

Řidiči mohou soutěžit v jednom závodě nebo využít „systém šampionátu“ a odehrát celou sezónu během jednoho herního večera a před každým závodem si upravit svůj vůz tak, aby si vybojovali nejvyšší příčku na stupních vítězů. Avšak musí být opatrní, protože počasí, podmínky na silnici a události se budou měnit každý závod, aby okořenily jejich šampionát. Hráči si mohou užít také sólový režim s modulem Legendy nebo přidat automatické jezdce jako další soupeře ve hrách pro více hráčů.

Usedni za volant a staň se šampiónem!

Představení hry (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 30–60 minut. Autor Asger Harding Granerud, Daniel Skjold Pedersen. EAN 0824968091012. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 824968091012 Kategorie: , , ,

Související produkty