Deep Print games Caldera Park

825 

Deep Print games Caldera Park  Deep Print games Deep Print games Caldera Park 825 Kč

Popis produktu

Vítejte v divočině Severní Ameriky! Čekají na vás úchvatné výhledy na hory a velkolepé gejzíry. Rozsáhlé lesy a prérie poskytují životní prostor původním zvířatům. Vaším úkolem je seskupit zvířata stejného druhu do co nejpočetnějších rodin. Velké rodiny jsou však jen polovinou úspěchu: aby získaly hodně bodů, potřebují také přístup k napajedlům a musí se vyhýbat špatnému počasí.

Tah se skládá ze dvou jednoduchých kroků: Nejprve si jeden z hráčů vybere z omezeného výběru prvek (druh nebo napajedlo) a terénní podmínku. Poté musí každý hráč umístit jeden ze svých žetonů s tímto prvkem na jedno z políček parku, které splňuje daný terénní požadavek. To, co se zpočátku nezdá být problémem, se stává stále náročnějším a napínavějším, protože dostupných políček je stále méně a méně. Vaše plány však mohou narušit nejen volby spoluhráčů. Jsou tu také nepředvídatelné žetony počasí, které musíte brát v úvahu.

Po pěti kolech hra končí. Poté získáte body za nejcennější rodinu každého druhu a terény, které jste kompletně osídlili.

Caldera Park je interaktivní logická hra, která dosahuje dokonalé rovnováhy mezi strategickým plánováním a štěstím. Díky tomu a přístupným pravidlům je skvělým dalším krokem pro všechny, kterým se líbil Savannah Park.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 30-40 minut. Autor Michael Kiesling, Wolfgang Kramer. EAN 4250231734588. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 4250231734588 Kategorie: , , ,

Související produkty