Deep Print games Skymines

1 399 

Deep Print games Skymines  Deep Print games Deep Print games Skymines 1399 Kč

Popis produktu

Před padesáti lety začalo lidstvo těžit na Měsíci a asteroidech a po celá desetiletí byl tento úkol pevně v rukou Světové vlády. Ale nepokoje posledních let způsobily, že se tento podnik zhroutil. Nyní se na oblohu vydávají dobrodružné společnosti a soukromí investoři, aby tuto těžební síť oživili.

Jako investoři se snažíte během sedmi kol získat co nejvíce CrypCoinů. Toho dosáhnete investováním vytěžených surovin do společností a rozšiřováním jejich základen. Své výdělky můžete vylepšit tím, že podpoříte výzkum vědců a necháte je sbírat vzácné helium-3.

Srdcem hry Skymines je unikátní systém programování karet a správy karet, který vyžaduje pečlivé a chytré plánování. Poskytuje hlubokou interakci mezi hráči tím, že vám umožňuje investovat do kterékoli ze čtyř společností podle vlastního uvážení.

A protože se kombinace schopností společností mění každou hru, můžete zkoumat nekonečné množství synergií a strategií.

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 75 – 150 minut. Autor Viktor Kobilke, Alexander Pfister. EAN 4250231731938. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 4250231731938 Kategorie: , , ,

Související produkty