Devil Pig Games Heroes of Normandie: Big Red One Edition EN

1 369 

Devil Pig Games Heroes of Normandie: Big Red One Edition EN  Devil Pig Games Devil Pig Games Heroes of Normandie: Big Red One Edition EN 1369 Kč

Popis produktu

Píše se léto 1944. Slunce svítí na normandské živé ploty. Mírný vítr, pole zářivých květin a v pozadí romantické staccato ranní kulometné palby. V této typické krajině francouzského venkova se chystají bojovat tisíce mužů. A zemřít. Statečně jako hrdinové, nebo zbaběle jako padavky. Ale jen na hrdinech skutečně záleží. Ti, které vídáte v hollywoodských válečných filmech zlatého věku. V tom spočívá inspirace pro Heroes of Normandie; v tom je to, co hra nabízí: výbušné a rychlé bitvy; potěšení z masakrování nepřátel přes olověné stěny MG42; a možnost drtit nacistické bastardy pod tunami střel – v podstatě krev a střeva.

Hra Heroes of Normandie, je rychlá válečná strategie z 2. světové války inspirovaná hollywoodskými válečnými filmy. Taktická desková hra v měřítku proti sobě staví dva hráče a dvě armády, přičemž na jedné straně stojí Němci a na druhé Američané. Hráči používají žetony rozkazů k určení iniciativy a k blafování. Zatímco boj určuje jedna šestistěnná kostka, hrají se akční karty pro zpestření. Tajně plánujte své útoky a přelstěte soupeře. Blokujte soupeřovu strategii a překvapte nepřátele. Rozmístěte své jednotky a neotáčejte se zpět!

Co je nového v Big Red One edici:

50 karetních balíčků (místo 70) s novými alternativními bonusy pro ještě rychlejší hraní a kratší dobu přípravy.
Nová a vylepšená kniha pravidel
Nové scénáře
Nový a vylepšený systém letadel, který je k dispozici ve hře Krvavá Omaha
Zcela nová grafika hrdinů
Nové šablony výbuchů
Noví hrdinové
Nové taktické cíle
A v neposlední řadě plamenomety v základní krabici (místo v rozšířeních)!

Další vlastnosti: Typ hry Válečná. Herní doba 30-60 minut. Autor Yann And Clem. EAN 3760146642409. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 3760146642409 Kategorie: , , ,

Související produkty