Devil Pig Games Heroes of Normandie: Big Red One Edition – Solo Mode

749 

Devil Pig Games Heroes of Normandie: Big Red One Edition – Solo Mode  Devil Pig Games Devil Pig Games Heroes of Normandie: Big Red One Edition – Solo Mode 749 Kč

Popis produktu

Odešel jsi z rodinné farmy do války, nevinný a naivní, ale plný odvahy a hrdinských představ. Jenomže boje zničily tvé mládí, tvé naděje. Nucené pochody, šarvátky, přepady… ten poslední se zvrtl a ty ses ocitl v izolaci od zbytku své roty.

Sám! Krajina kolem tebe pulzuje nebezpečím. Každý háj, každý rozpadlý dům jako by skrýval hrozbu. Pevně svíráš svou pušku, svého bratra ve zbrani, a postupuješ směrem k tomu, o čem si myslíš, že jsou pozice tvé jednotky…

Režim pro jednoho hráče umožňuje hrát sólo a přináší s sebou spoustu exkluzivního materiálu. Je to zcela nový způsob hraní, který se chystáte objevit. Díky třem úrovním obtížnosti, které si můžete vybrat, si jistě najdete protivníka svého formátu.

Kniha pravidel obsahuje dva scénáře, které vás seznámí s principy režimu pro jednoho hráče, a přináší také seznam úprav, které vám umožní hrát (nebo si znovu zahrát) téměř všechny dosud vydané scénáře pro hry Heroes of Normandie a Heroes of Stalingrad. Dejte si však pozor, nepřítel není vždy ten, kterého si myslíte.

 

Pro hraní tohoto sólového režimu musíte vlastnit Heroes of Normandie nebo Heroes of Stalingrad Core Box.

Další vlastnosti: Typ hry Válečná. Herní doba 30-60 minut. Autor Yann And Clem. EAN 3760146642751. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 1. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 3760146642751 Kategorie: , , ,

Související produkty