Devir Castle Party

379 

Devir Castle Party  Devir Devir Castle Party 379 Kč

Popis produktu

Dýňový král nás každoročně zve na svůj hrad, kde se na jeho počest koná podzimní ples. Hradní večírek je nejbláznivější párty ve městě a bezpochyby je to nejnezapomenutelnější večírek pro všechny příšery, které za něco stojí v oblasti strašení. Nemůžete si ji nechat ujít ani za nic na světě! Hosté přijíždějí na hrad Dýňového krále. Jako obvykle se shromažďují ve skupinkách.

Jedná se o hru “flip and write”, což znamená, že si lízneme karty a pak píšeme na desku hráče. Aktivní hráč otočí kartu s mnohoúhelníkovým tvarem a poté všichni položí na stůl kartu s příšerou a snaží se k ní přiřadit tvar, který je na kartě. Nakonec si hráči v souladu se svým umístěním u stolu a svým pohledem na tvar nakreslí nestvůry na své osobní desky a snaží se seskupit nestvůry do rodin, aby získali co nejlepší skóre.

Castle Party má tři bodovací fáze, během nichž hráči získávají body podle toho, jak uspořádali své hosty. Když staré kukačkové hodiny zahrají potřetí a děsivě. V tu chvíli se všichni musí rozloučit do příštího roku a opustit párty. Kdo však uspořádal nejdivočejší a nejzábavnější zámeckou párty, získá zvláštní místo v srdci Dýňového krále a hru vyhraje.

Další vlastnosti: EAN 8436589622340. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.8. 9. Náročnost (1-5) 1.6. Autor Eugeni Castano.

Katalogové číslo: 8436589622340 Kategorie: , , ,
Výrobce:Devir

Související produkty