Devir Crazy Fishing

379 

Devir Crazy Fishing  Devir Devir Crazy Fishing 379 Kč

Popis produktu

Mysleli jste si, že to bude příjemný a pohodový den u vody, kdy budete čekat na to, až ryby začnou brát, a pozorovat mraky plující kolem… ale teď je to zběsilý závod o to, kdo chytí největší rybu a jednou provždy dokáže, kdo je nejlepší rybář!

Použijte tu správnou návnadu s nejlepším prutem a navijákem a vylákejte tu největší rybu, kterou dokážete chytit! Ujistěte se, že máte opravdu potřebné vybavení, abyste mohli porazit konkurenci a získat tyto ryby rychleji!

Ve hře Crazy Fishing se dva až šest hráčů stane rybáři, kteří soutěží o ulovení největší ryby v moři. Hrajete v několika kolech rozdělených do tří kroků: Nahazování, kdy všichni hráči hrají současně a vybírají si a hrají jednu kartu Rod’n’Reel a jednu kartu návnady; Chytání, kdy chytají ryby na základě rychlosti karet Rod’n’Reel a Reel’em in!, kdy si doplňují karty. Vítězem se stává hráč, který má nejvyšší počet získaných karet úlovků a bonusových karet.

Další vlastnosti: EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 6. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.3. Autor Fabrizio Tronchin. Herní kategorie Karetní.

Katalogové číslo: 8436017229714 Kategorie: , , ,
Výrobce:Devir

Související produkty