Devir Dungeon Raiders

509 

Devir Dungeon Raiders  Devir Devir Dungeon Raiders 509 Kč

Popis produktu

Ve hře Dungeon Raiders se každý hráč ujme role jiného dobrodruha. Budete muset spojit síly, abyste přežili dungeon, ale jen jeden z vás se dostane ven s největším pokladem a vyhraje hru.

Žalář je při každé hře jiný, takže jeho nebezpečí, jako jsou smrtící pasti a strašlivé příšery, vás vždy překvapí na vaší cestě za lupem a bohatstvím. Po pokusu o získání největšího pokladu se dobrodruzi utkají s nejsilnějším a nejstrašnějším šéfem – monstrem!

V tomto novém vydání hry Dungeon Raiders jsme provedli zásadní změny. Systém zranění se již nepočítá od celkového počtu zranění, místo toho budou hráči získávat zranění v průběhu dne. Tím bylo odstraněno vyřazování hráčů, takže žádný hráč není vyřazen ze hry až do samého konce.

V novém vydání se také změnilo uspořádání dungeonu. Hráči již nemusí míchat polovinu lícem nahoru do poloviny lícem dolů. Nyní se vychází ze samostatného balíčku dungeonů, který hráčům ukazuje, které karty mají mít lícem nahoru a které lícem dolů.

Další vlastnosti: EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. . . . . . . .

Katalogové číslo: 8436017225891 Kategorie: , , ,
Výrobce:Devir

Související produkty