Devir Lacrimosa

1 699 

Devir Lacrimosa  Devir Devir Lacrimosa 1699 Kč

Popis produktu

Wolfgang Amadeus Mozart je mrtev. Jeho posledním vědomým činem na smrtelné posteli bylo zkomponování části Lacrimosa z opusu Requiem. Vy se jako jeden z jeho sponzorů setkáte s vdovou, abyste se naposledy podíleli na financování díla rakouského génia. Také budete vzpomínat a převyprávíte všechny své zážitky po boku Mozarta, abyste se ujistili, že vás při psaní pamětí vylíčí v tom nejlepším světle a vstoupí tak do dějin jako Mozartův nejvýznamnější mecenáš.

Ve hře Lacrimosa se hráči vžijí do rolí mecenášů zesnulého hudebníka a naposledy přispějí svými finančními prostředky na skladatelovo dílo. Během hry hrajete ve dvou různých časových liniích: v současnosti a v minulosti. V přítomnosti zadáváte chybějící části Requiem jiným skladatelům, abyste jej mohli dokončit. Při rozvíjení minulých událostí se hra odehrává v pěti epochách, v nichž přispíváte tím, že od skladatele kupujete nové skladby, které chcete prodat nebo vystavit, doprovázíte ho na různých cestách po hlavních dvorech a divadlech v Evropě a shromažďujete potřebné zdroje, abyste hudebníka podpořili během jeho kariéry.

Během hry hrajete karty z omezeného počtu karet, které budete v průběhu hry vylepšovat. Tyto karty lze hrát buď jako akce, nebo jako generátory zdrojů a hráči musí optimalizovat své zdroje a finance, aby podpořili svou nejlepší verzi příběhu a svůj vztah s Mozartem.

Další vlastnosti: EAN 8436589626829. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.8. 9. Náročnost (1-5) 3.1. Autor Ferran Renalias.

Katalogové číslo: 8436589626829 Kategorie: , , ,
Výrobce:Devir

Související produkty