Devir Mazescape Kids: Hipnos

245 

Devir Mazescape Kids: Hipnos  Devir Devir Mazescape Kids: Hipnos 245 Kč

Popis produktu

Mazescape je fascinující a poutavá hra s bludišti pro jednoho hráče, která zaručuje intenzivní chvíle, kdy budete hledat cestu ven. Je to hra, kterou si můžete vzít kamkoli s sebou a hrát ji znovu a znovu, abyste objevili všechna rozmanitá zákoutí sedmi přiložených map bludišť, které se vám budou měnit pod rukama.

Jedná se o zcela unikátní koncept, který vás nepřestane překvapovat a zároveň vám bude působit příjemné přemýšlecí bolehlavy. V této originální hře rozložíte mapu na stůl a s ukazovátkem, které je součástí balení, začnete svoji cestu bludištěm u kompasové růžice. Putujte po bílých cestách labyrintu, aniž byste kdy toto ukazovátko zvedli z mapy. Musíte otevírat a zavírat různé části mapy a hledat Nemožný trojúhelník, díky němuž uniknete z bludiště. Budete procházet pod mosty, lézt po žebřících a běhat v kruzích v bludišti i ve vlastní hlavě, dokud vás východ nakonec nezavede do… dalšího bludiště!

Mazescape: Hipnos – Těsně před spaním, když jste na hranici říše snů, vás z rohu ložnice překvapí světlo. Na stropě se tvoří barevné mraky a pomalu se vám před očima formují tvary. Nechápete jak a proč, ocitli jste se ve snovém světě Hypnosu. Najděte cestu ven! Abyste tak učinili, zbystřete svůj důvtip, trpělivost a pozorovací schopnosti.

Až se poprvé dostanete zcela ven ze všech sedmi bludišť, můžete se pokusit o nemožné. Vraťte se v této výzvě na začátek a najděte všechny poklady, které jsou v sedmi prokletých bludištích velmi dobře ukryty!

 
Hra je určena pro 1 hráče od 8 let. Pravidla jsou anglicky. Herní materiál je jazykově nezávislý. 
 

Herní materiál:
– 7 skládacích velkoformátových map bludišť
– ukazovátko
– pravidla hry
– magnetická krabička

 

Upoutávka:

 

Recenze:

Další vlastnosti: EAN 8436589626676. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. . . . . . . .

Katalogové číslo: 8436589626676 Kategorie: , , ,
Výrobce:Devir

Související produkty