Distant Rabbit Games Mantis Falls

899 

Distant Rabbit Games Mantis Falls  Distant Rabbit Games Distant Rabbit Games Mantis Falls 899 Kč

Popis produktu

Mantis Falls je “někdy kooperativní” hra se skrytými rolemi, strategií a dedukcí pro 2-3 hráče.

Jako svědci něčeho, co nemá být viděno, musíte uniknout z temného města Mantis Falls ovládaného mafií živí. Dozvíte se, že se k vám připojí další svědek, a společně musíte využít kooperace, abyste přežili stále nebezpečnější noční cesty. Vaše schopnost spolupracovat s druhým by mohla být vaší největší silou, ale co když není tím, za koho se vydává?

Podle dohody o skrytých rolích by v každé hře mohli být pouze svědci, což znamená, že musíte přežít všichni společně, abyste vyhráli. Nebo se mezi vámi může tajně skrývat vrah, který rafinovaně manipuluje situací a čeká na správný okamžik, aby udeřil.

Hra Mantis Falls, inspirovaná stinnými světy filmů noir, je tematickou cestou, která po hráčích vyžaduje, aby neustále zvažovali hodnotu spolupráce a skryté nebezpečí důvěry. Správa karet a hra s kartami tváří v tvář v kombinaci s příležitostmi ke zradě vytvářejí detailní směs strategie, interakce hráčů a podezírání. Na každém tahu hráči provádějí skryté tahy a rozvíjejí skryté plány, ale budou také vést důkladné rozhovory, když budou diskutovat o taktice, obhajovat volby a blafovat, aby ochránili pečlivě střežená tajemství.

Mantis Falls je někdy hra soutěživosti vyvážená nerozhodností a obětavostí a jindy je to hra spolupráce zpochybňovaná pochybnostmi a nedůvěrou. S opatrností můžete přijít na to, kterou z nich hrajete, než bude pozdě.

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. EAN 860004764006. Autor Adrian Kerrihard. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 3. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.3.

Katalogové číslo: 860004764006 Kategorie: , , ,

Související produkty