eggertspiele Great Western Trail 2nd ed. – EN

1 169 

eggertspiele Great Western Trail 2nd ed. – EN  eggertspiele eggertspiele Great Western Trail 2nd ed. – EN 1169 Kč

Popis produktu

Amerika v 19. století: Jste rančer a opakovaně ženete svůj dobytek z Texasu do Kansas City, odkud ho posíláte vlakem. Tím získáváte peníze a vítězné body. Není třeba dodávat, že pokaždé, když přijedete do Kansas City, chcete mít s sebou svůj nejcennější dobytek. “Velká západní stezka” však vyžaduje nejen to, abyste své stádo udržovali v dobré kondici, ale také abyste moudře využívali různé budovy podél stezky. Také by bylo dobré najmout si schopný personál: kovboje, kteří by vylepšili vaše stádo, řemeslníky, kteří by postavili vaše vlastní budovy, nebo inženýry pro důležitou železniční trať.

Pokud budete chytře spravovat své stádo a proplouvat příležitostmi i nástrahami Velké západní stezky, jistě získáte nejvíce vítězných bodů a vyhrajete hru.

Druhé vydání hry Great Western Trail obsahuje pravidla pro solitér, takže počet hráčů je 1-4.

Druhé vydání:
Vzpomínáte na staré časy na Západě? Inu, časy se mění’! Od nových sólových soupeřů až po neuvěřitelné krajiny, nebudete vědět, kde začít. A navíc je tu nové stádo krav, které můžete prodávat!
Great Western Trail je kritiky oceňovaná hra o chovu dobytka od Alexandra Pfistera. Hráči se pokoušejí převést své stádo přes středozápadní prérie a dopravit ho do Kansas City. Ale pozor! Stezku s vámi sdílejí další kovbojové. Zveme vás do sedla!
Změny ve druhém vydání:

Zbrusu nová grafika od Chrise Quilliamse
Sólový režim: Nový vyzyvatel na Západě
Dvouvrstvé hráčské desky
Přidání nového druhu krav: Simentálské plemeno
Dvě nové oboustranné budovy (č. 11 a 12)
Dvanáct výměnných žetonů, poprvé představených v rozšíření Rails of North, pro větší interakci s ostatními hráči
Přidány čtyři nové mistrovské destičky pro větší strategii, znovuhratelnost a výzvy

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 50-90 minut. Autor Alexander Pfister. EAN 4061897501601. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 4061897501601 Kategorie: , , ,
Výrobce:eggertspiele

Související produkty