eggertspiele Great Western Trail: Argentina – EN

1 249 

eggertspiele Great Western Trail: Argentina – EN  eggertspiele eggertspiele Great Western Trail: Argentina – EN 1249 Kč

Popis produktu

Ve hře Great Western Trail: Argentina musíte se svým dobytkem projet pláně Pampy a dopravit ho na hlavní nádraží v Buenos Aires.

Great Western Trail: Argentina obsahuje herní prvky podobné původní hře Great Western Trail, jako je deck management (správa balíčku karet), mechanismus rondelů a možnost vylepšovat hráčskou desku, spolu s obměnami těchto prvků a novými funkcemi.

Na hráčské desce se objevuje nový typ dělníků – farmáři – a na herním plánu na vás čekají různé cesty, které vás postaví před více možností. Vydáte se cestou s budovami, nebo cestou kolem farmářů? Možná budete mít možnost využít své krávy – tedy sílu na kartách krav – k tomu, abyste pomohli farmářům, získali je na svou stranu a dostali obilí, nový typ suroviny, k vašemu příjmu, přičemž obilí lze použít na destičky lodí a měst.

Možná se vám podaří odemknout zkratky, které vám umožní dopravit stádo do Buenos Aires rychleji. Jistě, přijdete tím o možnost využívat akční budovy, ale možná se vám podaří zastihnout ostatní v nevědomosti, kdy lodě odplují dříve, než je stihnou doručit. Načasování příjezdu na centrální nádraží, kam doručíte své stádo, ještě nikdy nebylo tak zásadní a na destičkách městského přístavu čekají cenné bonusy.

Peníze se ve hře Great Western Trail: Argentina získávají snadněji, ale máte více možností akcí, zkratek a karet (včetně nových karet vyčerpání), takže výzvy nepolevují.

Ve solitérní hře Great Western Trail: Argentina na vás čeká Pedro, abyste se pokusili překonat jeho skóre.

Náhled na hru (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 75–150 minut. Autor Alexander Pfister. EAN 4061897501700. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 4061897501700 Kategorie: , , ,
Výrobce:eggertspiele

Související produkty