Elf Creek Games Atlantis Rising (Second Edition)

1 899 

Elf Creek Games Atlantis Rising (Second Edition)  Elf Creek Games Elf Creek Games Atlantis Rising (Second Edition) 1899 Kč

Popis produktu

Ostrov Atlantida, váš domov, se potápí. Podaří se ti včas zachránit svůj lid?

Atlantis Rising je kooperativní desková hra s umisťováním dělníků, ve které musíte společně s až šesti dalšími hráči rozmístit občany po své vlasti a shromáždit zdroje, abyste mohli postavit vesmírnou bránu, která váš lid zachrání. Dělníci umístění blízko pobřeží jsou výnosnější, ale je větší pravděpodobnost, že budou zaplaveni a akce ztraceny.

Každý hráč si v každém tahu vylosuje kartu neštěstí, která zaplaví určitá místa podél stále se zmenšujícího pobřeží Atlantidy nebo může jinak působit proti vašemu úsilí o záchranu lidu. Musíte tedy závodit, abyste nashromáždili potřebné zdroje na stavbu a napájení brány, než ostrov navždy zmizí pod vlnami.

Tato edice obsahuje zcela nové výtvarné a grafické zpracování, vytvořené tak, aby ještě více upozornilo na tematické zasazení hry. Fáze útoku Athéňanů byla nahrazena fází Hněv bohů, která vyžaduje více strategického plánování a zvyšuje pocit naléhavosti. Nyní se hráči místo umisťování dělníků do atlantského námořnictva musí na konci každého kola společně rozhodnout o zaplavení stanoveného počtu destiček. Aby jim v jejich úkolu ještě více pomohli, byly rozšířeny a zviditelněny pravomoci hráčů-radních a podobně byl přepracován a rozšířen i balíček znalostí. Variabilní komponenty brány již po postavení nenabízejí jednorázové bonusy, ale vytvářejí nová místa pro umístění dělníků, kam mohou hráči poslat atlantské dělníky, aby rozpoutali akce, které jim pomohou zachránit ostrov.

Recenze hry (AJ):

Pravidla hry (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Rodinná. Herní doba 60–120 minut. Autor Galen Ciscell, Brent Dickman. EAN 644216211999. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 7. 7. Herní doba (minut) 120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.6.

Katalogové číslo: 644216211999 Kategorie: , , ,

Související produkty