Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG: The Scarlet Keys Campaign Expansion

1 899 

Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG: The Scarlet Keys Campaign Expansion  Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG: The Scarlet Keys Campaign Expansion 1899 Kč

Popis produktu

Příběh The Scarlet Keys začíná v Arkhamu, kde dochází k záhadným zmizením. Jak mizí předměty, zvířata a lidé, mizí i z paměti těch, kteří po nich zůstali. Pamatujete si je jen vy a vaši kolegové vyšetřovatelé – nebo jste si to alespoň mysleli. Když přijde záhadný dopis, jehož autor tvrdí, že si také pamatuje ty, kteří zmizeli, znamená to začátek epické cesty, která vás zavede po celém světě a pod bedlivým dohledem tajemné a smrtící Red Coterie.

Když říkáme „přes celou zeměkouli“, myslíme to doslova. Rozšíření The Scarlet Keys Campaign představuje vůbec první zcela nelineární kampaň. Po skončení prologu si vy a vaše družina vyberete, kam se vydáte dál, a to, kam se vydáte, určuje, jaký scénář budete hrát. To znamená, že s výjimkou prologu a finále (které se vždy odehrávají jako první, resp. poslední) lze všechny scénáře této kampaně prožít v libovolném pořadí. Nemusíte je však prožít všechny během jediného hraní, protože jednou z největších hrozeb v kampani není Mythos, ale čas.

Kampaň takových rozměrů ještě pro Arkham Horror: The Card Game nikdy nevznikla. Pouze vy a vaši kolegové vyšetřovatelé můžete procestovat celý svět a odhalit tajemství The Scarlet Keys dříve, než bude pozdě.

Preview v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Sběratelská, Karetní, Tématická. Herní doba 60-120 minut. EAN 0841333117504. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.5.

Katalogové číslo: 841333117504 Kategorie: , , ,

Související produkty