Fantasy Flight Games Marvel Champions: Next Evolution Expansion – EN

1 049 

Fantasy Flight Games Marvel Champions: Next Evolution Expansion – EN  Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Marvel Champions: Next Evolution Expansion – EN 1049 Kč

Popis produktu

Ve stínech se skrývá cosi zlověstného, hrozba, kterou si uvědomuje jen málokdo. Ďábelské spiknutí se pomalu formuje, jeho cíl lze jen odhadovat, ale jedno je jisté: v centru všeho je mladá, tvrdohlavá mutantka Hope Summersová. Z nějakého důvodu se plány zloduchů odvíjejí od Hope, a ta je možná až nad její síly…

X-Force dorazila v Marvel Champions: The Card Game! Jako šesté rozšíření kampaně hry NeXt Evolution přidává na scénu hromadu klasických postav X-Force, včetně dvou nových hratelných hrdinů, Cablea a Domina, z nichž každý přichází s předem sestaveným balíčkem připraveným ke hře od samého začátku. Postavte se známým padouchům, jako jsou Marauders, Juggernaut a Mister Sinister, a spolupracujte na překonání nové várky výzev. Toto rozšíření obsahuje pět zbrusu nových scénářů, z nichž každý lze hrát samostatně nebo jako součást větší kampaně.

Ať už jste dlouholetými fanoušky, nebo jste s hraním teprve začali, každý, kdo má rád Marvel Champions, si NeXt Evolution nenechá ujít!

Další vlastnosti: Typ hry Karetní. Herní doba 45-90 minut. Autor Nate French, Caleb Grace. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.3.

Katalogové číslo: 841333121365 Kategorie: , , ,

Související produkty