Fantasy Flight Games Marvel Champions: Wolverine Hero Pack – EN

419 

Fantasy Flight Games Marvel Champions: Wolverine Hero Pack – EN  Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Marvel Champions: Wolverine Hero Pack – EN 419 Kč

Popis produktu

Wolverine Hero Pack je hrdinský balíček s hrdinskými kartami, kartami vůdcovství a neutrálními kartami. 

Hrdina známý jako Wolverine, obdařený silným léčivým faktorem a vyzbrojený adamantiovými drápy, které dokážou proříznout cokoli, je silou, se kterou je třeba počítat. Ačkoli byl Wolverine vycvičen jako zabiják Weaponem X, zasvětil svůj život pomoci ostatním jako jeden z X-Menů a nyní si razí cestu do her hráčů Marvel Champions: Karetní hra! Wolverine je bojově zaměřený hrdina, který dokáže platit za útoky svými zásahovými body a rozpoutat neúprosný útok na síly padouchů. V tomto balíčku hrdinů hráči najdou Wolverina, jeho šestnáct podpisových karet a kompletní sortiment karet agrese, které je vybízejí k proražení nepřátel. Toto balení obsahuje také bonusovou modulární sadu setkání s nebezpečnou Lady Deathstrike!

Hráči, kteří se nemohou dočkat, až se postaví Magnetovi a jeho Bratrstvu mutantů, mohou začít s balíčkem hrdinů Wolverine! Toto rozšíření obsahuje předpřipravený balíček 40 karet, takže hráči mohou začít hrát hned po vybalení z krabice.

Pravidla a herní materiál je v angličtině.

 

Představení rozšíření v angličtině:

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Sběratelská, Karetní, Tématická. Herní doba 60-120 minut. Autor Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace. EAN 841333116774. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 841333116774 Kategorie: , , ,

Související produkty