Fantasy Flight Games Star Wars Legion – Super Tactical Droid Commander Expansion

499 

Fantasy Flight Games Star Wars Legion – Super Tactical Droid Commander Expansion  Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Star Wars Legion – Super Tactical Droid Commander Expansion 499 Kč

Popis produktu

Vylepšete svou taktiku s rozšířením Super Tactical Droid Commander pro hru Star Wars: Legion! Separatistická aliance, která je vylepšením taktických droidů řady T, často povolává tyto nemilosrdné droidy jako generály do svých armád. Spoléhají se na taktiku bezohlednosti a nezastaví se před ničím, aby dosáhli svých cílů.

Toto rozšíření obsahuje vše, co potřebujete k nasazení vlastního Super Tactical Droida do boje s nepřáteli, počínaje nádherně detailní, nenabarvenou miniaturou z tvrdého plastu, kterou lze sestavit do tří různých póz. Mezitím vám tři karty jednotek dávají možnost vybrat si konkrétního Super Tactical Droida, který povede vaši armádu, ať už se jedná o standardní model, nebo o nechvalně proslulé Kalani či Krakeny. Bez ohledu na to, kterého droida si vyberete, tři karty příkazů pomohou vašemu Super Tactical Droidovi podřídit bitvu jeho vůli. A konečně šest karet vylepšení vás vyzývá k dalšímu přizpůsobení vašeho droida tak, aby odpovídal vašemu bitevnímu plánu.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Autor Jason Little. EAN 0841333113308. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.6.

Katalogové číslo: 0841333113308 Kategorie: , , ,

Související produkty