Flying Frog Productions A Touch of Evil: Hero Pack 2

699 

Flying Frog Productions A Touch of Evil: Hero Pack 2  Flying Frog Productions Flying Frog Productions A Touch of Evil: Hero Pack 2 699 Kč

Popis produktu

A Touch of Evil: Hero Pack 2 přináší do hry A Touch of Evil čtyři nové hrdiny, z nichž každý je vybaven plastovou miniaturou s detailním zpracováním a odpovídajícím listem postavy hrdiny na stejném vysoce kvalitním lesklém kartonu, který odpovídá ostatním dílům. Těmito čtyřmi novými hrdiny jsou Sára, Světlá čarodějka; Jack Fellows, vojín; Frederic Leon, zahraniční diplomat z daleké Francie; a Abigail Sturn, studentka okultismu, kdysi jen spojenec, nyní samostatně hratelný hrdina. Každý nový hrdina má své vlastní jedinečné schopnosti a dovednosti, díky nimž je cenným přínosem při pátrání po stvůře terorizující Shadwbrook. Balíček A Touch of Evil: Hero Pack 2 obsahuje také několik nových herních karet a nového padoucha k lovu.

Další vlastnosti: EAN . 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 12. 7. Herní doba (minut) 90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.8. 9. Náročnost (1-5) 3. Autor Jason C. Hill.

Katalogové číslo: 95068 Kategorie: , , ,

Související produkty