Flying Frog Productions A Touch of Evil: The Supernatural Game

1 599 

Flying Frog Productions A Touch of Evil: The Supernatural Game  Flying Frog Productions Flying Frog Productions A Touch of Evil: The Supernatural Game 1599 Kč

Popis produktu

Je počátek 19. století, věk vědy, pověr a čarodějnictví. Když nad malou odlehlou vesnicí Shadowbrook vyjde měsíc v úplňku, noc se naplní vytím. Hrůzné vraždy jsou na denním pořádku a v ulicích v noci vládne děs. Zabydlela se tu zlá bytost a kraj pohltila temnota.

Ale vše není ztraceno… ještě ne.

Do města dorazila malá skupinka hrdinných jedinců, kteří mají odvahu a sílu bojovat. Někteří jen projíždějí, jiní přišli s určitým záměrem; všichni však budou podrobeni zkoušce, když se budou předhánět v záchraně tohoto prokletého města před pádem do temnoty. Bude zapotřebí lstivé mysli a síly ducha, abyste určili, kdo je přítel a kdo nepřítel… abyste vyřešili záhady a dohnali bestii až do jejího doupěte. Tajemství Shadowbrooku jsou však hluboká. Drby a fámy se šíří a těchto několik Hrdinů může brzy zjistit, že jsou zde outsidery a toto město je již tak prohnilé zevnitř, že už není moc co zachraňovat.

 

Další vlastnosti: EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7. 9. Náročnost (1-5) 2.6. Autor Jason C. Hill.

Katalogové číslo: 95066 Kategorie: , , ,

Související produkty